V tuto chvíli nabízíme celkem 1014 starožitností od 51 inzerentů

Přímý výkup starožitností v rámci celé ČR

Uvažujete o prodeji Vaší pozůstalosti či dědictví stávající ze starožitných předmětů či starožitného nábytku? Nebo máte v plánu ideálně zhodnotit a prodat Vaše "rodinné stříbro" v podobě několik generací vlastněných starožitností Vaší rodinou?

Díky serveru ceskestarozitnosti.cz máte jedinečnou možnost oslovit několik desítek antiků ve Vašem regionu i v jiných částech republiky s nabídkou na přímý odkup Vašich starožitností či s nabídkou na komisní prodej.

Tato služba platí pro všechny regiony a části v České Republice. Ať už jste tedy z např.z velkých a větších měst jako jsou Praha, Kladno, Mělník, Nymburk, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Tábor, Plzeň, Karlovy Vary, Liberec, Ústí nad Labem, Teplice, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín a spádových oblastí či malých a menších vesniček, vždy za Vámi dorazí zůstupci antiku ve Vašem regionu či případně z jiného koutu republiky.

Stačí prostřednictvím níže vloženého formuláře vyplnit požadavané údaje a my Vaší nabídku zašleme do inzerujících antik obchodů na našem portálu. Ve spolupráci s inzerujícími antiky jsme schopni pro Vás zajistit ve Vašem regionu antik či starožitnické obchody, kteří Vám nabídnou ty nejideálnější podmínky přímého výkupu.

V případě, že máte zájem nabídnout Vaší starožitnost či starožitnosti k přímému odkupu, zašlete Vaší nabídku případně i s fotografiemi na email info@ceskestarozitnosti.cz nebo volejte na tel. číslo 608 925 420.

Zároveň můžete využít i následující formulář:

Přejít na formulář

Co všechno můžete k prodeji nabídnout?

V podstatě cokoliv s nějakou historickou hodnotou a to i předměty, u kterých jste přesvědčeni, že nemají žádnou cenu. Ať už se jedná o obrazy, hračky, nábytek, relikvie, starožitné lustry a svítidla, keramiku, porcelán, mince, známky, hudební nástroje apod.

Většinou mezi antikáři bývá největší zájem o starý nábytek či staré předměty starší 50 let a více.

Obchodníci posléze za Vámi přijedou a na místě Vám zaplatí za starý nábytek či staré předměty,

 

ZDE NAJDETE SEZNAM NEJČASTĚJI VYKUPOVANÝCH VĚCÍ:


TECHNICKÉ VĚCI – krystalky, kufříkové gramofony, gramofony s troubou, dřevěné gramofony, rádia 20-60 léta, reproduktory, phonografy, psací stroje.

STARÝ NÁBYTEK – (také 60 léta), etažery, chromový nábytek, poličky, vitríny, kancelářský nábytek s roletou, zrcadla, houpací křesla, chlebovky, koberce, stoly, stolky, křesla, skříně, příborníky, psací stoly, židle, sekretáře, truhly, skleníky, porcelán, globusy,

OBRAZY- obrazy, akryl, akvarel, olej

PORCELÁN - figurální porcelán, slánky, kořenky, vázy, dozy, šálky, mísy, tácy, džbánky, sklo, keramika, sochy.

STAROŽITNOSTI - bižuterie, hodiny, hodinky, lustry, lampy, hračky, houpací

koně, panenky, kočárky, stříbro, vánoční ozdoby

HUDEBNÍ NÁSTROJE - dechové, smyčcové, strunné, ostatní nástroje.

DOPLŇKY - Staré kuchyňské nádobí, hrnce, formy na bábovku, váhy,

staré žehličky, lívanečníky, svícny, mlýnky na kávu, vývrtky, umyvadla, paroží, trofeje, petrolejové lampy.