V tuto chvíli nabízíme celkem 1014 starožitností od 51 inzerentů

O NÁS

Proč ČESKÉ STAROŽITNOSTI.CZ?

 

1. Idea vzniku

Nápad na spuštění tohoto u nás zcela ojedinělého projektu vzešel ze skutečnosti, že na trhu v podstatě v současné době srovnatelný projekt neexistuje. Vycházíme z dlouholetých zkušeností na poli internetových projektů a i tento projekt byl inspirován jedním z nejúspěšnějších současných zahraničních internetových projektů. Portál ceskestarozitnosti.cz je mediálně podporován pomocí tiskových zpráv a PR článků, pomocí Facebookové propagace a dalších moderních nástrojů internetového marketingu.

Na jednom místě si můžete vybrat a zakoupit starožitnosti, nábytek či sběratelské předměty z velkého množství antiků a starožitnictví z celé ČR. Zároveň máte možnost zakoupit najednou v jedné objednávce několik produktů z různých antiků po celé ČR a tyto produkty Vám budou zaslány prostřednictvím přepravní společnosti či, v případě menších starožitných předmětů, prostřednictvím České pošty, a.s. apod.

Na své si na našem portálu ceskestarozitnosti.cz přijdou všichni milovníci starožitných předmětů z různých časových období. Rozptyl v celkové nabídce je obrovský a na našem portálu naleznete starožitnosti různých cenových relací počínaje předměty za několik stovek Kč a konče unikátní starožitnými či sběratelskými skvosty v hodnotě stovek tisíc Kč.

 

2. Cizojazyčné mutace webu

Jak je obecně známo, trh se starožitostmi prodělal po veleúspěšných 90.letech částečnou katarzi. Starožitnosti ovšem i přes svá slabší období zůstávají komoditou, která je vyhledávána širokou cílovou skupinou a to nejen z řad tuzemských kupujících, ale i zahraničních. Portál ceskestarozitnosti.cz je překládán i do ruské mutace webu a v tuto chvíli již pilně připravujeme mutaci polskou a slovenskou, čímž dáváme najevo záměr a úmysl dlouhodobě oslovovat s nabídkou i tyto zahraniční uživatele, kteří na našem území starožitnosti pravidelně nakupují.  Další z řad funkcí portálu bude připravovaný systém online dražeb starožitností.

 

3. Aktivní nápomoc pro nabízející při přímém výkupu starožitností

Rozhodujete se právě prodat Vaší pozůstalost, starožitné předměty či jen nábytek, který se již nehodí do Vašeho interiéru? Právě proto je zde služba přímého výkupu starožitností. Každý potenciální prodávající má na výběr na našem portálu dvě možnosti. Buď se rozhodnete pro zveřejnění své nabídky prodeje na našem portálu formou soukromé inzerce a nebo může svojí nabídku zaslat naším prostřednictvím do profesionálních antiků a starožitnictví a to vždy na základě regionu působnosti. My takovouto nabídku ihned zašleme spolupracujícím obchodům, které Vás budou posléze kontaktovat a nabídnou Vám adekvátní výkupní cenu. Tuto nabídku můžete učinit zde ve službe "Nabídka výkupu".

 

4. Uživatelský komfort a nejobsáhlejší nabídka starožitností

Naším cílem je přilákat na náš portál a potažmo do inzerujících obchodů nové a nové klienty, díky čemuž vzroste počet realizovaných transakcí v rámci obchodu se starožitnostmi a zároveň zajistit pomyslný "můstek" mezi nabízejícími obchody a potenciálními kupujícími. Jsme si vědomi toho, že trh se starožitnostmi patří mezi obory, které v posledních letech prošly skutečně enormní změnou. Na základě zahraničních zkušeností a analýz bylo zjištěno, že drtivá část zájemců o starožitnosti se primárně přesunula na internet. Z toho vyplývá, že úspěšnými v této době zůstávají ti prodejci, kteří jsou schopni v internetovém prostředí zajistit viditelnost svých nabídek. Tomuto trendu se dosud významná část tuzemských starožitností či galerií nepřizpůsobila a my si klademe za čest, že jsme k této zásadní změně nápomocní.

 

Tým České Starožitnosti.cz